Kurumsal

Gıda piyasasındaki temelleri 1986 yılında Kazım Çiftçi tarafından atılan firmamız, 1992 yılında Hakkı Çiftçi ve Kerim Çiftçi'nin katılımıyla şirketleşerek kurumsal kimlik kazanmıştır. 1992 yılına kadar toptan satışını yaptığı süt ürünlerinin üretimine başlamıştır. Üretime başlarken aldığımız temel karar sınıfındaki kaliteli ürünler ile yarışacak ürünleri üretmekti...

Birçok sektörde olduğu gibi mandracılıkta da uzun soluklu olabilmek için gelişen ve değişen pazarda pazarı iyi ve yakından takip ederek pazarın beğenisini kazanacak üretim yapmak temel ilkemiz oldu. Bu doğrultuda günümüzün gelişen teknolojisini de düşünerek yeni tesisimizin temelini attık.Yeni üretim yerimiz hem çevre ile uyumlu hem de üretimde çeşitliliği artırmak amacıyla daha entegre bir yapıya kavuşmuş oldu.

Bugün geldiğimiz noktada klasik beyaz peyniri ve lor peynirine ilave olarak kaşar peyniri,dilimli kaşar peyniri, köy peyniri, tereyağ ve ayrıca yöresel lezzetlerimiz olan çeçil peyniri, dil peyniri, örgü peyniri ve abaza peynirlerinin de üretimini yapıyoruz. 1992 yılında 1 ton günlük süt üretimi ile işe başlayan firmamız bugünkü üretim tesislerinde günlük 50 tona yakın süt ürünleri üretimi yapabilecek kapasiteye ulaşmıştır. Bugünkü kayıtlı sermayesi 10.000.000 TL'dir.

Kuruluş aşamasından bugünlere, bugünlerden de yarınlara istikrarlı bir şekilde gitmenin yolunun, dürüstlükten, samimiyetten, güvenilirlikten ve işimizi severek çalışmaktan geçtiğini hiç unutmadık. Bugün doğduğumuz topraklarda özellikle kırsal kesimin kalkınmasında küçükte olsa faydamızın olduğunu görmek bizim en büyük gurur ve mutluluk kaynağımızdır.

© 2013 Çiftçiler Gıda - Tüm hakları saklıdır.


Fabrika:
Okçular Köyü Büyük Kaynarca Mevki Vize / Kırklareli | Merkez: Mega Center Kocatepe mah Yemiş Meydanı sokak 2E/5 Bayrampaşa / İstanbul
T: İstanbul +90 212 437 13 30 - 31 | F: +90 212 640 97 99 | Fabrika: +90 288 398 50 54 - 398 52 64
Trakya Kalkınma Ajansı 2011 yılı İktisadi Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında hazırlanan bu yayının içeriği Trakya Kalkınma Ajansı ve/veya Kalkınma Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk Çiftçiler Gıda San ve Tic Ltd Şti ’ne aittir.”

Anasayfa | Kurumsal | Ürünler | Üretim | İnsan Kaynaklari | Projelerimiz | İletişim